Výměna velikosti

Mrzí nás, pokud se chystáte využít formulář výměny velikosti. Vše je jednoduché a za chvíli budete jezdit v nové velikosti. Není se čeho obávat. Stačí zabalit balíček a odnést na kteroukoliv z partnerských poboček Zásilkovny.

Co musím udělat?

  1. Vyplňte formulář níže
  2. Zabalte balíček do neprůhledného obalu (můžete dát naruby ten, ve kterém vám to přišlo). Ztrhněte z obalu všechny čárové kódy a nálepky – pokud je tam máte.
  3. Vložte do něj fakturu z potvrzovacího emailu nebo lísteček s číslem faktury nebo objednávky. Můžete připsat i jaké velikosti požadujete.
  4. Na balíček nepište žádnou adresu. Bude na něj nalepena automaticky na pobočce.
  5. Zkontrolujte si pro jistotu, jestli vaše pobočka Zásilkovny podporuje službu „Reklamační asistent“. Drtivá většina poboček ji podporuje.
  6. Odneste zabalený balíček do jakékoliv Zásilkovny a nahlaste tam toto číslo: 92 757 174.
  7. Obsluha se vás zeptá na jméno nebo číslo objednávky. Nahlaste nejlépe číslo objednávky.
  8. Na pobočce vytisknou čárový kód a nalepí ho na balíček.
  9. Ve výjimečných případech se může stát, že si s tím obsluha nebude vědět rady. Můžete nás kontaktovat, ale nejdříve jim vyřiďte, že se nejedná o číslo zásilky, ale o zpětnou zásilku (reklamační asistent). Měli by číslo vkládat do políčka „heslo“.
  10. Těšte se až vám obratem přijde nová velikost. Platíte pouze poštovné k vám dobírkou. Posíláme automaticky na adresu nebo Zásilkovnu z objednávky.