Doprava a platba

Zboží máme skladem a doručujeme jej zpravidla následující pracovní den. Zasíláme přepravní společností DPD, WEDO, Zásilkovna (kurýra vybíráme za vás) nebo přes výdejní místa Zásilkovny. Platit můžete dobírkou, kartou, okamžitým bankovním převodem (platební tlačítko) nebo klasickým převodem v internetovém bankovnictví.

Doprava

Zlevnili jsme pro vás cenu dopravy.

Zásilkovna

Cena za dopravu je 80 Kč 70 Kč. Při nákupu již nad 2 000 Kč je poštovné zdarma.

Aktuálně nejrychlejší možnost doručení.

Obvykle odesíláme druhý pracovní den od objednávky. Na výdejním místě je zásilka doručena většinou následující pracovní den.

O doručení na výdejní místo jste informováni SMS zprávou s kódem pro vyzvednutí.

Kurýrem DPD, WEDO nebo Zásilkovna

Cena za dopravu je 110 Kč 90 Kč. Při nákupu již nad 2 000 Kč je poštovné zdarma.

Aktuálně za vás vybíráme nejrychlejšího přepravce.

Obvykle odesíláme druhý pracovní den od objednávky. Následující den je objednávka doručena. V den doručení dostanete SMS zprávu o přibližném času doručení.

Doručení kurýrem může v některých případech překročení kapacity přepravy trvat až 3 dny od odeslání. Malé procento objednávek může být z kapacitních důvodů doručeno do nejbližšího výdejního místa Zásilkovny – toto nemůžeme ovlivnit.

Platba

Dobírkou

Tradičně nejoblíbenější možnost našich zákazníků. Objednávku zaplatíte až při převzetí balíčku dle vybrané metody dodání – přímo u řidiče nebo na pobočce Zásilkovny. Zaplatit můžete hotově nebo kartou.

Tato platební metoda je zpoplatněna 30 Kč.

Online platby

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Za online platby neplatíte žádný příplatek.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Podporujeme tyto platby kartou

Platba bankovním převodem – okamžitý převod

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Platba platebním tlačítkem

Platba převodem

Jedná se o klasický převod v rámci vašeho internetového bankovnictví. Po odeslání objednávky vám do emailu přijdou platební údaje a vy je klasicky zadáte ve svém internetovém bankovnictví. Platba je obvykle připsána následující pracovní den. Jakmile platba dorazí, odesíláme vaši objednávku.